Kokteyl Organizasyonları ve Fiyatları

Kokteyl Organizasyonları ve Fiyatları

Kokteyl Organizasyonları ve Fiyatları

Gala, açılış ve lansman gibi özel davet organizasyonu ve etkinliklerinizlerinizi bistro masa kiralama hizmetinden faydalanarak ve muazzam bir sunum ve leziz ikramlarla süsleyerek gerçekleştirmek isterseniz kokteyl organizasyonu için deneyimli bir firmayla çalışmak hayati öneme sahiptir. Davetlilerinizi karşılamak için özel ekipler, host ve hostes hizmeti ve kokteyl masası kiralama gibi detaylar, şüphesiz ki en önemli aşamalardır.

Catering hizmeti de sağlayarak, en leziz ikram ve atıştırmalıkları misafirlerinize sunarak, tecrübeli host ve hostes arkadaşlarımızla sunumlarınızı gerçekleştiriyoruz. Bunun yanısıra koktely masası süsleme, açılış süsleme kapsamında balon ve çiçek süslemelerle en şık ve dekoratif seçenekleri size sunuyoruz...

Işık şovları, konfeti şov ve balon şovlarla da davetinize coşku katacak her türlü etkinliği de Gökkuşağı organizasyon olarak sağlayabilmekteyiz.

Misafir sayınız ve davetinizin konsept ve boyutuna göre her bütçeye uygun farklı seçeneklerden oluşan paket tiplerimiz için Kokteyl organizasyon menüleri ölümünden inceleyebilirsiniz.

Açılış Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Masası Kiralama

Mağaza, işyeri ve restoran açılışlarınızda düzenleyeceğiniz kokteyl organizasyonlarınız için kokteyl masası kiralama ve istekleriniz doğrultusunda özel tasarım ve konsept dahilinde masa ve mekan süsleme hizmetlerimizle, davetlerinizi benzersiz hale getiriyoruz.

Kokteyl için kullanacağınız mekana ve yaratmayı hayal ettiğiniz atmosfere uygun şekilde, en uygun,şık ve benzersiz masa sandalyeleri özenle seçerek tedarik ediyor, ve yerleşimini, süslemelerini yapıyoruz. Pek çok renk ve tül kumaş seçeneklerini size sunarak, aklınızdaki konsepti gerçeğe dönüştürmek için birlikte seçim yapıyor, planlamalarımızı yapıyoruz.

Dilerseniz mekanı çiçek süslemeleri ve size uygun olan kokteyl masası kiralama tercihinize göre tül süslemelerini gerçekleştirmenin yanısıra, balon süslemeleri ve çiçek süslemeleriyle de bir görsel şölen yaratmak, Gökkuşağı Organizasyon’un iddialı olduğu alanlardan biridir.

Bistro Masası Kiralama

Gala, açılış ve çeşitli amaçlarla vereceğiniz davetlerde modern ve göz alıcı bir ortamda ağırlayacağınız seçkin misafirlerinize sunum yaparken alacağınız bistro masa kiralama hizmeti emin olun ki kokteylinizi farklı kılan en önemli unsurlardan biri olacaktır. Yüksek ve kolay servisler için uygun olan bistro masalar, daha dinamik geçecek davetlerde kullanılması uygun olan servis mobilyası tipidir.

Fuarlar, lansman ve açılış kokteyli gibi insan sirkulasyonunun yoğun ve hareketli olduğu etkinliklerde kullanacağınız bu pratik ve şık mobilyalarda, bistro masa fiyatlarını öğrenmek ve bilgi edinmek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bistro masa kiralama İstanbul için en cazip teklifleri size sunmaktan mutluluk duyacağımızdan şüpheniz olmasın.

Catering Hizmetleri ile Ziyafet

Davetiniz boyunca misafirlerinizin sürekli ulaşabileceği, leziz atıştırmalıklar ve kanepelerle birlikte, açık büfe tarzında bir yemek türü sunabileceğiniz gibi tercihinize göre ara sıcaklar ve ana yemeklerden oluaşn menüler ile kokteyl catering hizmetimizi de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Davet Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır

Resepsiyonlarınız ve kokteylleriniz için organizasyonun her aşamasını en detaylı şekilde planlayacak ve hataya izin vermeyecek bir düzende çalışan organizasyon firmaları çalışmak, en doğru başlangıcı yapmak anlamına gelir. Davet organizasyonunuzun türünü, konseptini ve amacını doğru belirleyerek kullanılacak ekipmanları belirlemek, sunum tipine uygun masa sandalye kiralama veya bistro kiralama hizmetleri açısından, sizi doğru yönlendirmek başarılı bir organizasyonun olmazsa olmazıdır.

Misafirlerinize sunulacak kokteyl ikramları ve atıştırmakları belirlemek ve onlara uygun tipte hareketli mobilyaları belirlemenin yanısıra, atmosfere uygun süsleme ve yapılacak etkinlikleri de doğru seçmek önemlidir. Yemek sunumu, müzik seçimi ve etkinlik ile şovların sırasını belirlemek kokteyl organizasyon planlama sürecinin en dikkat edilmesi gereken hususlarıdır.

Bu sebepten, gerek dekorasyon malzemeleri, tasarım ve balon süslemeleri konusunda yetenekli ve deneyimli ekiplerle çalışmak, gerekse servis ve hizmet konusunda en kaliteli hizmeti alacağınız personele ulaşmış olmak sorunsuz bir daveti vermek için işinizi en çok kolaylaştıracak undurlardır. Bu nedenle Gökkuşağı Organizasyon, adına yaraşır şekilde rengarenk ve masalsı etkinliklerde yanınızda olacak en doğru firmadır

Kokteyl Masaları, Süsleme, Mekan Süslemeleri

Kokteyl vereceğiniz alanın süsleme ve düzenlemelerini kokteylinizin ruhuna en uygun şekilde gerçekleştirmemizin yanında kokteyl masalarının her birini en şık ve en seçkin şekilde tedarik ediyor ve sizler için düzenliyoruz. Renk renk ve çeşit çeşit çiçeklerle, tül süsleme çalışmaları ve tabi ki balon süsleme hünerlerimizi sergilediğimiz çalışmalarımız sonucu kokteyl alanınız seçkin ve göz alıcı bir davete hazır hale gelecektir.

Karşılama ve Servis Personeli, Host ve Hostesler

Misafirlerinizi sıcak bir karşılama ve mekan içinde yönlendirme ve yardımcı olmak adına karşılama hostesi ve servis elemanlarımız size hizmet vermekten büyük memnuniyet duyacaklardır. Davetlilerinizin hiç bir konuda sıkıntı yaşamayacak , ikram ve servislerinizde en üst düzeyde hizmet almanın keyfini yaşayacaklardır.

Biz Gökkuşağı Organizsyon olarak host ve hostes kiralama için firmamız bünyesinde özel departman oluşturmuş olup eğitimler ve kalifikasyon için düzenli çalışmalar geliştirmekteyiz.

Kokteyl Ekipman Kiralama Hizmetleri

Kokteyl masası kiralama veya bistro masa kiralama seçeneklerimiz arasında yapacağınız tercihlerin yanısıra, kokteylinizde eğlencenin doruğa varması için DJ kabini ve canlı dj persormansıyla birlikte ses ve ışık sistemleri ile görsel şovlar da yapmaktayız. Müzik yayını için gerekli ekipmanları, müzik sistemi ve kaliteli yayın yapacak hoparlörleri de temin ederek, size ekipman kiralama hizmeti, de veriyoruz. İçecek ve yiyecek servisleri için ise bardak, tabak ve diğer servis ekipmanlarını da getirerek ekipman temini açısından da hiç bir sıkıntı yaşamamanız için hiç bir detayı atlamadan organizasyonunuzu planlıyoruz.

Nikah Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Süslemeleri

Düğün, nişan ve kına gibi özel günleriniz için kokteyl nikah süsleme hizmeti ile de sizlere yardımcı olmaktayız.

Fotoğraf ve Video Çekimi, Ses Sistemi ve Müzik Yayını

Kokteylinizin en neşeli ve unutulmaz anlarını ölümsüz kılacak fotoğraf ve video çekim ekiplerimizle en profesyonel hizmeti size veririz. Tercih edeceğiniz müzik ve şovlara uygun olarak ses ve görüntü sistemlerin ekipman tedarik ve kurulumlarını sağlayarak, etkinliğiniz boyunca kesintisiz yayın yaparız. Dilerseniz canlı müzik yapan müzisyen arkadaşlarımız ve dj hizmetimiz de mevcuttur.

Işık, Konfeti, Volkan Şov ve Çeşitli Özel Şovlar

Kokteylinizin dekor ve sunumlarınının yanında, ambiyansıyla da herkesi büyülemek için size tavsiyemiz özel şovlarla davetinizi zenginleştirmek, ve davetlilerinizi şaşırtmaktır. Eğlenceli aktiviteler, hem göz hem de kulaklara hitap ederek bütün katılımcıların heyecanını artıracak ve üzerlerinde harika bir etki bırakacaktır.

Özel Kokteyl Menüleri

Zengin ve leziz ikram ve atıştırmalıkların yanısıra, Özel yemekler, ordövr tabağı seçenekleri, ara sıcaklar, hatta dilerseniz açık büfe hizmetlerini kapsayan özel kokteyl menüsü sunan catering hizmetimizle misafilerinize eşsiz bir ziyafet sunmayı da tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz yemek ve ikram seçeneklerinden kendi menünüzü oluşturabilir, usta aşçılarımızın hazırlayacağı enfes yemeklerle davetlilerinizi mest edebilirsiniz.