Kokteyl Organizasyonu | Davet ve Açılış Kokteyli

Kokteyl Organizasyonu | Davet ve Açılış Kokteyli

Kokteyl Organizasyonu | Davet ve Açılış Kokteyli

KOKTEYL ORGANİZASYONU
İstanbul kokteyl organizasyonu hizmetleri kapsamında açılış davet tanıtım lansman nikah kokteylleri için Gökkuşağı organizasyondan kurumsal bir hizmet alabilirsiniz. Kokteyl organizasyonları için Çok alternatifli ve çeşitli kokteyl menüleri kokteyl bistro Masalar örtüsü ve tül bağlamaları ile tabak bardak masa üstü süslemeleri ikram masaları ses sistemi DJ host ve hostes hizmeti açılış ve tanıtımlarda Balon süslemesi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda organizasyonla ilgili olması gereken Bütün ekip Ekipmanları kiralama kurulum organizasyonu planlama ve yönetim dahil olmak üzere hizmet vermekteyiz.

AÇILIŞ KOKTEYL ORGANIZASYONU
Açılış kokteyl organizasyonu açılışını yapmak istediğiniz mağaza iş yeri ofis fabrika Cafe Restaurant ve daha sayamayacağımız birçok sektör için açılış kokteyli düzenlenebilir ağırlayacağınız Misafirleriniz için kiralık kokteyl bistro masaları ses sistemi DJ servis personeli olmak üzere Dilerseniz alanı süslenmesi gibi birçok konuda hizmet alabilirsiniz.

NİKAH KOKTEYL ORGANIZASYONU
Evlenecek çiftlerimiz nikah kokteyli şeklinde bir düğün planlıyorsanız istediğiniz her noktada açık veya Kapalı alan farketmeksizin bulunan ortamı bambaşka hale getirebilecek Konsept çalışmalara imza atıyoruz. pleksi kürsüsümüz önündeki çiçeğiyle veya nikah masamız gelin damat sandalyemiz arka tag çiçeğimiz davetleriniz için kokteyl masası örtüsü tül bağlamalarıyla kokteyl menüleri ikram masaları garson servis personelleri ses sisteme dj trio grubu Kısacası nikah kokteyli için ihtiyaç duyabileceğiniz Bütün ekip ve ekipmanları şirketimiz bünyesinden temin edebilirsiniz çok detaylı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli.


İletişim Bilgilerimiz

0535 216 72 86

0539 670 18 02

info@gokkusagiorganizasyon.com 

www.gokkusagiorganizasyon.com/